Roel de Haan

0
10
Warfstermolen - roel de haan

Korfbalvereniging de
Lauwers Warfstermolen

‘Wanneer je dochters zich bij de korfbalvereniging aansluiten wordt er van de ouders toch wel een beetje verwacht dat je een rol gaat spelen in deze vereniging. Op dat moment was er een vacature voor voorzitter, en die rol ligt mij nou eenmaal beter dan de rol van scheidsrechter of iets dergelijks, dus die keus was snel gemaakt. Als korfbalvereniging werken we nauw samen met de voetbalvereniging. Vroeger waren deze beide verenigingen samen, maar tegenwoordig hebben elk ee eigen bestuur. Toch werken we veel samen, met name op het gebied van de accommodaties. Als korfbalvereniging zijn wij maar een kleine vereniging met maar drie teams, maar de leden zijn betrokken en enthousiast. We realiseren ons dat we met maar drie teams toch erg kwetsbaar zijn, al hebben we niet te klagen over de aanwas. Toch zijn we erg bezig met de toekomst. Alle scholen van Burum, Kollumerpomp en Warfstermolen krijgen daarom van ons een korfbalpaal. Op 22 mei zal in Burum de eerste daarvan onthuld worden door ons jongste en oudste lid. Op die manier hopen we jongeren enthousiast te krijgen voor de sport. Wanneer kinderen eenmaal lid zijn doen we ook een hoop om hen betrokkenheid te laten voelen bij de club. Daarom organiseren we ieder jaar sinterklaas, een ouder/kindtoernooi, een barbecue. Je team moet een vriendenclub zijn, zowel in het veld als daar buiten. En daarvoor moet je niet achterover gaan leunen, daar moet wel wat voor gebeuren, ook op organisatorisch niveau. In de toekomst hebben we de wens de aanwas op structurele basis te kunnen garanderen, en we hopen samen met de voetbalvereniging de kantine aan te kunnen pakken. De kantine is behoorlijk verouderd, en toe aan vernieuwing. Momenteel wordt de vloer al aangepakt, maar er moet meer gebeuren. Gelukkig kunnen we aan op onze vrijwilligers, die vorig jaar ook al twee kleedkamers hebben opgeknapt. We zijn in Warfstermolen blij met onze verenigingen, waarvan we vinden dat deze zeker bestaansrecht hebben in de toekomst!’

LAAT EEN REACTIE ACHTER

Please enter your comment!
Please enter your name here