Monica Herrema-Bosma

0
54

Voorzitter Popkoor Hadewijn

GRIJPSKERK – “Popkoor Hadewijn bestaat dit jaar 15 jaar en daar gaan we uitgebreid bij stil staan. Eigenlijk hadden we in januari het feestje al moeten vieren, maar we hebben besloten het grote feest op 30 juni te houden. Na de drukte van december en de feestdagen geeft dit ons mooi de gelegenheid om nieuw repertoire in te studeren. Af en toe moet je je repertoire even verfrissen. We zien dit als een nieuw begin, een frisse start voor ons popkoor dat uit louter vrouwen bestaat. Dat is tegenwoordig een bewuste keuze. In het begin van ons bestaan kwamen er ook wel mannen langs te kijken en te zingen, maar je merkt toch dat dat de dynamiek in de groep veranderd. Daarom hebben wij momenteel alleen maar vrouwen. Dat is ontzettend gezellig. We organiseren regelmatig leuke kooruitjes en andere gezellige momenten. Na het repeteren blijft een groot aantal bijvoorbeeld nog even hangen om bij te kletsen en een gezamenlijk wat te drinken. Dat betekent overigens niet dat wij alleen maar een ‘gezelligheidskoor’ zijn. Je levert een teamprestatie en er wordt wel degelijk wat verwacht. Momenteel staat ons koor onder leiding van dirigente Sigita Zurauskaité. Zij komt uit Slovenië en heeft hier gestudeerd aan het conservatorium. Nadat onze vorige dirigent weg ging hebben wij een oproep gedaan waar zij op af is gekomen. Tijdens de auditie bleek dat er goede klik was en zij bovendien enorm getalenteerd is. Ondanks haar jonge leeftijd van 25 jaar en het feit dat ze –nog- geen vloeiend Nederlands spreekt gaat het ontzettend goed. Popkoor Hadewijn heeft op dit moment 25 leden. In een ideaal scenario breiden we dat uit naar 30 leden. Meer mag ook. Daarom organiseren wij op 15 februari een inloopavond voor belangstellenden. Tussen 20.00 en 21.30 uur kan men vrijblijvend langskomen om ons koor en de dirigent in actie te zien. Men is welkom op onze gebruikelijke oefenlocatie: Kerkplein 6 te Grijpskerk. Dit is werkelijk het ideale moment om in te stappen omdat een nieuwe periode voor het koor aanbreekt in aanloop naar ons jubileumfeest op 30 juni. Voor informatie of aanmelden kan men altijd contact met mij opnemen via popkoorhadewijn@hotmail.com. Bellen of whatsappen kan ook via 06-33748288.”

LAAT EEN REACTIE ACHTER

Please enter your comment!
Please enter your name here