Gongdamtoernooi Gerkesklooster minder druk, maar gezellig

0
199

GERKESKLOOSTER – Op 8 februari heeft Damclub OKK Gerkesklooster haar 34e 3 provinciën gongdamtoernooi georganiseerd. Dit doet vanavond ook de eer aan gezien het deelnemersveld. Qua deelname was een stuk  minder als voorgaande jaren, maar dat mag de pret niet drukken.

Er waren 4 groepen van 7 personen. Elke 8e die vrij was speelde je tegen  een speler van een andere groep zodat iedereen kan spelen. Groep A, B samen en C, D. In de pauze kon men loten kopen om vlees en taartprijzen te winnen.

Uitslagen

Groep A

1e            G.J. Terpstra      Bakkeveen                    12 Punten

2e            Sj. Koopman      Rotsterhaule                  10 punten

3e 4e       A. v.d. Ploeg      Oostermeer                     08 punten

3e 4e       R.W. de Vries    Roden                              08 punten

5e            J. de Haan           Grijpskerk                   05 punten

6e 7e       H. Wittermans  Harkema                          04 punten

6e 7e       O. Douma           Drachten                       04 punten

Groep B

1e            J. de Graaf          Oudega                 10 punten

2e            A. Oosterhof     Hardegarijp                      08 punten

3e            S. Metzlar           Buitenpost                     07 punten

4e            J. de Bruin          Gerkesklooster               07 punten

5e            W. Riddersma   Drachten                          06 punten

6e            Y. Kroodsma      Buitenpost                       06 punten

7e            H. Douma           Drachten                        01 punt

Groep C

1e            R. van Leeuwen               Drachten             12 punten

2e            W. Drouma        Drachten                           11 punten

3e            S. Atsma              Oostermeer                    09 punten

4e            A. Posthumus   Buitenpost                          07 punten

5e            L. Douma            Gerkesklooster                 06 punten

6e 7e       R. Triemstra       Gerkesklooster                   04 punten

6e 7e       H. Veenstra       Gerkesklooster                    04 punten

Groep D

1e            G. Koopman      Giekerk                           12 punten

2e            J. Tuintjer           Oudega                           09 punten

3e 4e       K. de Vries          Gerkesklooster                07 punten

3e 4e       F. de Wit             Visvliet                             07 punten

5e            F. Veenstra        Gerkesklooster                   05 punten

6e            B. Luimstra         Gerkesklooster                  03 punten

7e            K. Posthumus   Buitenpost                          02 punten

Groep E

1e            H. de Vries         Zwaagwestende              13 punten

2e 3e       D. Kootstra         Gerkesklooster                   10 punten

2e 3e       K. Veenstra        Surhuizum                          10 punten

4e            W. Kooystra       Kootstertille                      07 punten

5e            I. Kootstra          Drogeham                          06 punten

6e                  R. Terpstra         Gerkesklooster                 04 punten

7e            J. Jager                 Doezum                          03 punten

8e            H. Kootstra         Drogeham                          01 punt

Groep F

1e            S. Brandsma      Gerkesklooster                  14 punten

2e            C. Hoekzema     Gerkesklooster                  11 punten

3e            N. Wouda           Gerkesklooster                  10 punten

4e            G. Jagersma       Gerkesklooster                  08 punten

5e            A. Pol                    Gerkesklooster               04 punten

6e 7e       E. Plomp              Gerkesklooster                 04 punten

6e 7e       E. Pilat                  Gerkesklooster                04 punten

8e            N. Wouda           Gerkesklooster                   03 punten

LAAT EEN REACTIE ACHTER

Please enter your comment!
Please enter your name here