Geslaagd in de Streek!

STREEK – En natuurlijk zijn ze er weer! Jonge toppers die met succes hun examens hebben afgelegd en zich nu mogen voorbereiden op de volgende –o zo- belangrijke stap in hun leven. Hierbij een overzicht van het merendeel van de geslaagden. Het merendeel? Zeker, want in verband met de nieuwe privacyregeltjes publiceren we alleen de namen van de geslaagden die expliciet toestemming aan hun school hebben gegeven om hun mooie prestatie vrij te geven en te delen met de rest van de wereld.

Geslaagden 2018 – 1e tijdvak Singelland Openbare Scholengemeenschap voor pro, oom, vmbo, havo, atheneum, gymnasium en isk, met vestigingen in Drachten, Burgum en Surhuisterveen.

Singelland Van Haersmasingel, Drachten

Surhuisterveen; Anna Veenstra; Delano Veldman; Franklin Vreeman.
Vmbo produceren, installeren & energie basisberoepsgerichte leerweg:
Mathijs Zuidema, Surhuisterveen.

Singelland Het Drachtster Lyceum, Drachten

Havo: Richard Benthem, Opende; Maikel van Dijk, Surhuisterveen; Menno Dokter, Opende; Gijs van den Eeden, Opende; Fardau Jagersma, Opende; Myrthe Jansen, Surhuizum; Roel Nicolai, Opende; Hanneke Snip, Opende; Atheneum: Bente Nauta, Surhuisterveen;

Singelland VO Surhuisterveen

Vmbo bouwen, wonen en interieur kaderberoepsgerichte leerweg:
Falco Bierma, Kootstertille; Tycho van Dijk; Theun de Haan, Eastermar; Mike Meetsma, Augustinusga; Johannes Storm, Surhuizum.
Vmbo mobiliteit en transport basisberoepsgerichte leerweg:
Dicky Jager, Harkema; Iwan Praamstra, Kootstertille; Taeke van der Veen, Harkema; Jarno van der West, Harkema.
Vmbo mobiliteit en transport kaderberoepsgerichte leerweg:
Johan Hiemstra, Harkema; Duco de Hoop, Noardburgum; Tjalling Veenstra, Surhuizum; Wout van der Velde, Surhuizum.
Vmbo dienstverlening en producten basisberoepsgerichte leerweg:
Arthon Bouwer, Drogeham; Emily Elzinga, Harkema; Andries Gal, Augustinusga; Brian de Jong; Iris Nitschkowsky, Opende; Jennie Wijma, Harkema.
Vmbo sport, dienstverlening en producten kaderberoepsgerichte leerweg:
Mark Alma, Harkema; Marco Jager; Andy Nijboer, Boelenslaan; Mayk Numan; Sander Ritsma, Opende; Kristian Taal, Drogeham; Hannah Tienstra, Rotsterhaule; Johan Veenstra, Augustinusga; Jildau Vellinga, Noardburgum; Jille Visser, Harkema; Ilse de Vries, Opende; Corwin Westerhof, Opende.
Vmbo zorg en welzijn basisberoepsgerichte leerweg:
Ezzat Abdel-Halim; Mohammad Ghariri; Dylan IJbema, Opende.
Vmbo zorg en welzijn kaderberoepsgerichte leerweg:
Marieke Elzinga, Augustinusga; Jellie Poelman, Surhuisterveen.
Vmbo theoretische leerweg:
Cato de Boer, Opende; Shakira de Boer; Angela Boersma, Opende; Daniëlle Boersma; Franke Bouwer; Sieberen Dam; Imke Dijkstra, Opende; Jesmer Dolsma; Johan Gjaltema, Surhuizum; Tessa Hoekstra, Opende; Wibo Jissink; Maaike de Jong, Opende; Luna Muijs, Opende; Kevin Nauta, Surhuizum; Janne Nicolai, Opende; Gerben Rispens, Surhuizum; Jitze Snip, Opende; Helena Storm; Jurryt van der Veen; Hille Veenstra, Surhuizum; Jordy Veenstra; Gerke Veenstra, Opende; Hannah van der Veer; Judith Vehe, Opende; Eline Visser; Daniëlle Visser, Opende; Hilda Wagenaar; Gerda Witteveen (geen woonplaats = Surhuisterveen).

Geslaagde leerlingen rsg de Borgen
Bij rsg de Borgen slaagden de volgende leerlingen:
AAN DE LINDENBORG IN LEEK
Voor gymnasium:
Iris van der Til OLDEKERK
Rico van Til NIEKERK
Tyl Wiglema NIEKERK

Voor atheneum:
Dennis Bosklopper DOEZUM
Anna van der Meulen DOEZUM
Manon Veenstra OLDEKERK
Gert Wilgenburg NIEKERK
Ivanka de Wit KORNHORN

Voor havo:
Iza Baron GROOTEGAST
Niek Berends DOEZUM
Mike Bieze KORNHORN
Sanne Boomsma NIEKERK
Mats van den Bosch RODEN
Dominiek Bouma NIEKERK
Harold Gemmink LUTJEGAST
Helga Hoekstra GROOTEGAST
Alida Hofsteenge GROOTEGAST
Lidian Hut DOEZUM
Lisa Krol GROOTEGAST
Hessel van Lier Lels GROOTEGAST
Denice Lukens OLDEKERK
Rian Marinus DOEZUM
Hilde Mol GROOTEGAST
Marieke Renkema GROOTEGAST
Marc Scheerhoorn NIEKERK
Lucas Tilman DOEZUM
Corine Veenstra NIEKERK
Simon Voogd OLDEKERK

AAN DE NIJEBORG IN LEEK

Voor vmbo theoretische leerweg
Jan Böhmer GROOTEGAST
Mark van Duinen SEBALDEBUREN
Sven Heijkoop GROOTEGAST
Milan Lamberst NIEZIJL

AAN DE WOLDBORG IN GROOTEGAST
Voor vmbo basisberoepsgerichte leerweg
Jessy Hammenga DOEZUM

Voor vmbo kaderberoepsgerichte leerweg
Andrea van Dijk GROOTEGAST
Daphne Dijkstra GROOTEGAST
Jur Folkerts NIEKERK
Rick Hofman GROOTEGAST
Hester de Jong DOEZUM
Robert Kooistra DOEZUM
Janine Meijer GROOTEGAST
Nick Pama SEBALDEBUREN
Ineke Riemersma GROOTEGAST
Lucas Ruzius OLDEKERK
Justin Schutte GROOTEGAST
Romy Smid KORNHORN
Wilson Wierenga GROOTEGAST

Voor vmbo theoretische leerweg
Jantine van der Bij DOEZUM
Benjamin Boersema GROOTEGAST
Annie Boersma NIEKERK
Indy Bos DOEZUM
Jelmer Buffinga OLDEKERK
Esmee Edens GROOTEGAST
Danique Gruis KORNHORN
Manon van der Heide KORNHORN
Ferdinand Hoeksema SEBALDEBUREN
Sigrid Hoekstra GROOTEGAST
Arjan Huizinga OLDEKERK
Jarno Huizinga NIEKERK
Jessica Hummel NIEKERK
Suzanne Hut GROOTEGAST
Remco de Jong SEBALDEBUREN
Charinda Kielstra OPENDE
Dominic Koning GROOTEGAST
Eline Krol GROOTEGAST
Géan Löhr GROOTEGAST
Seth van der Molen GROOTEGAST
Marrik Mulder GROOTEGAST
Myrthe Mulder GROOTEGAST
Hendrik Posthumus DOEZUM
Anouschka Renkema GROOTEGAST
Patrick Ridder OLDEKERK
Annamiek Sikkema GROOTEGAST
Stefan Top GROOTEGAST
Stephan van der Velde GROOTEGAST
Wouter de Veth NIEKERK GROOTEGAST
Kirsten Vogelzang GROOTEGAST
Eise-Tonnis de Vries NIEKERK GROOTEGAST
Mark de Vries GROOTEGAST
Derwin van der Wielen DOEZUM
Lianne van der Wier DOEZUM
Mirthe Wolthuis GROOTEGAST
Ivo van Woudenberg GROOTEGAST
Yentl Zuidema GROOTEGAST

* In het kader van privacywetgeving zijn alleen de namen vermeld van geslaagde leerlingen die daarvoor toestemming hebben gegeven.