Geslaagden

geslaagden

AOC Terra VMBO Groen te Oldekerk
VMBO Landbouwbreed   GL
Manon Bolhuis, Leek (TL); Erwin Cazemier, Zevenhuizen; Anita Flonk, Zevenhuizen; Sanja Flonk, Tolbert; Dominique Haveman, Grootegast; Bryan van der Hoek, Zuidhorn.; Melissa de Jong, Leek; Nadine van der Kamp, Kornhorn (TL); Marjon Korhorn, Leek; Ricardo van der Meer, Doezum; Ellert Jan Pijpker, Zevenhuizen; Gerjan Roorda, Roden (TL); Jenny Scholte, Leek; Chantal Stob, Marum (TL); Marjolijn van der Til, Tolbert (TL); Lori van Veen, Siegerswoude; Lydia Westers, Zuidhorn
VMBO Landbouwbreed  KL
Ricardo Adema, Aduard; Michel Boekema, Roden; Suzanne Boer, Marum; Megan Brander, Zuidhorn.; Marianne Buiter, Aduard; Linda Dusseljee, Grootegast; Thomas Froentjes, Grootegast; Stefan Gritter, Boerakker; Margret Groot, Marum; Durk Piet Haisma, Haulerwijk; Alysia Hoekzema, Aduard; Daphne Huizing, Noordhorn; Nick Jansen, Roden; Mehdi van deKamp, Zevenhuizen; Robin Kapma, Zuidhorn; Jonneke Kiemel, Roden; Corné Kosse, Oostwold; Norbert de Krijger, Roden; Robin Krijthe, Doezum; Jasper Lütter, Roden; Jeanine van der Meer, Leek; Rianne van der Molen, Niekerk; Wesley van der Molen, Een; Daan van Os, Roden; Gijs van Os, Roden; Jeltina Reitsema, De Wilp; Wouter Siepelinga, Oldekerk; Brian Tefi, Grijpskerk; Afina Togtema, Niekerk; Bijanca van der Veen, Opende; Sharon van der Veen, Leek; Els Venema, Zuidhorn; Erwin Visser, Haulerwijk; Lisanne Wiegman, Aduard; Annika Wierenga, Den Ham; Johan Zwama, De Wilp
VMBO Landbouwbreed  BBL
Anne van Agteren, Zuidhorn; Vera van Agteren, Zuidhorn; Marianne van Bavel, Oostwold; Lilianne van der Beek, Leek; Jinny van den Berg, Aduard; Alissa van der Bij, Sebaldeburen; Lisanne Blaauwwiekel, Roden; Tessa Bloem, Zuidhorn; Jacqueline Boer, Tolbert; Jeffrey de Boer, Marum; Rianne de Boer, Haulerwijk; Derk Bolk, Haulerwijk; Gerben Boonstra, Noordwijk; Jeffrey Bosklopper, Doezum; Tim Cruiming, Briltil; William Datema, Niekerk; Mark van Denzel, Nuis; Jan Willem Dijkman, Den Horn; Robin Eitens, Marum; Sander Feenstra, Zuidhorn; Bart de Groot, Grijpskerk; Elle de Groot, Roden; Priscilla Heslinga, Nieuw Roden; Martijn Hoeksema, Een West; Jawiena Hummel, Zevenhuizen; Julien Hut, Sebaldeburen; Robin Jager, Zuidhorn; Marlissa de Jong, Leek; Roy de Jong, Leek; Denise Kapma, Zuidhorn; Richard Kempenaar, Waskemeer; Iwan Kok, Roden; Lucas Kranenburg, Meeden; Jasmijn Kuiper, Roden; Lisanne van der Laan, Grijpskerk; Youri Louwes, Marum; Eline Medema, Jonkersvaart; Rick Noordenbos, Grijpskerk; Shauni Oldersma, Leek; Wieger-Jan van der Ploeg, Een; Vera Pluis, Groningen; Michel Postema, Marum; Jordy Renkema, Nuis; Yoerie Renkema, De Wilp; Remko Rozema, Noordwijk; Tim Scholtens, Marum; Bettina Slagter, Zevenhuizen; Angela Span, Roden; Rianne van Til, Doezum; Roy Tuinstra, Marum; Henry van der Veen, Marum; Rick van der Veen, Niekerk; Egbert Venema, Niekerk; Harold de Vries, Zevenhuizen; Janine de Vries, Marum; Jannick de Vries, Roden; Daan Wildeboer, Opende; Demi Winkel, Zuidhorn; Lisanne Woldman, Niebert; Rik Wouterse, Noordhorn; Janet Ypma, Den Horn; Jelmar van Zanten, Groningen; Remco Zwama, Oostwold
VMBO Landbouwbreed
Leerwerktraject
Danny Aalders, Lutjegast; Sipke Ausma, Zevenhuizen; Jeroen Fokkinga, De Wilp; Joost Kramer, Zuidhorn; Jacob Lindeboom, Surhuizum; Martin van der Naald, Marum; Ruben Veen, Oldekerk; Wouter Visser, Roden; Jeffrey Witteman, Grootegast
AOC Terra Groene School Winsum
VMBO BBL
leerweg via het LeerWerkTraject:
Leon Bakker, Ulrum; Gert Jan Wit, Lageland.
VMBO  BBL
Renaldo Roorda, Zoutkamp; Sigmar van der Tuuk, Pieterburen; Willeke van der Veen, Den Ham Gn. ; Metske Westra, Oldehove;
VMBO  KBL
Rowena ten Kleij, Kloosterburen
VMBO GL extra theorievak
(daarmee behalen deze kandidaten een diploma voor de Theoretische Leerweg):
Minou Hegge, Kloosterburen; Wendy Hofman, Eenrum; Bonne Poelma, Pieterburen.
Het Groene Lyceum: deze kandidaten hebben een diploma voor
de Theoretische Leerweg behaald:
John Biemond, Ulrum; Kornee Haan, Siddeburen; Niek Mechielsen, Oldehove; Niels Noordhof, Zoutkamp; Joost van der Veen, Zoutkamp; Wietze Verkleij, Oldehove.
Schoolverlaters Praktijkonderwijs Groene School Winsum
Verscheidene leerlingen verlaten het Praktijkonderwijs om door te stromen naar een vervolgopleiding en/of werk:
Doorstroom naar het MBO
Groen: Simon Kuiper, Kommerzijl. 
Zeevaartschool: Simon Punt, Ulrum.
Naar Werk of elders:
Kevin Blom, Zoutkamp.
De Woldborg, rsg de Borgen
BBL  
Richella Feenstra, Marum; Kim Liewes, Doezum; Mariska de Rooij, Kornhorn; Sabine Venema, Lucaswolde;     
KBL
Annamee Beukema, Marum; Ilse Boon, Niekerk Grootegast; Iris Buikema, Niekerk Grootegast; Stijn Cruiming, Grootegast; Jeanine Engel, Grootegast; Dennis Helmhout, Doezum; Bernard Hoeksema, Grootegast; Melanie Kuipers, Marum; Yannick Lasut, Nuis; Anne Auke Oedzes, Lucaswolde; Bouwe Pompstra, Grootegast; Martijn Smid, Noordwijk GN; Anne Jan Storteboom, Doezum; Quinty Stuivenwold, Marum; Jesse Swieringa, Sebaldeburen; Sanne Tjoelker, Sebaldeburen; Anouk Veenema, Noordwijk GN;     
TL  
Mathijs Besling, Lutjegast; Danny Bos, Marum; Dennis Bosklopper, Doezum; Nienke Bultema, Oldekerk; Patricia Carneiro da Silva, Oldekerk; Hester Cruiming, Grootegast; Marissa Diekstra, Marum; Leanne van Duinen, Niekerk Grootegast; Maarten Duursma, Marum; Wouter Franx, Grootegast; Tanita van Genderen, Boerakker; Jeannet Gjaltema, Doezum; Greta Grondsma, Opende; Jennifer Gruis, Kornhorn; Rowan Hattu, Marum; Frieda Helmholt, Grootegast; Shadee van den Heuvel, Grootegast; Albertus Hollemans, Marum; Anne van der Kamp, Marum; Arjan Kazemier, Oldekerk; Richard Komans, Grootegast; Ruben Laturiuw, Marum; Max Lesterhuis, Marum; Martijn Mollema, Marum; Willianne Pel, Grootegast; Wilko Pot, Doezum; Linda Raven, Marum; Thomas Ruzius, Oldekerk; Evert Schaap, Midwolde; Daniël Siepel, Kornhorn; Jasper Siepelinga, Oldekerk; Jarno Snip, Marum; Jasper Snip, Grootegast; Tom Storteboom, Kornhorn; Jarno Tuinstra, Grootegast; Henrike Vaartstra, Lucaswolde; Aalze van der Veen, Opende; Johan Veenstra, Oldekerk; Lamien Visser, Oldekerk; Ruben Vos, Marum; Desiree de Vries, Marum; Peter de Vries, Grootegast; Bas Wijkstra, Oldekerk; Stef Zuidersma, Oldekerk; Niels van der Zwaag, Niebert; Jan Eise Zwama, Doezum;                                               
CSG Lauwers College –
locatie Grijpskerk
Afdeling Metaaltechniek:
VMBO  BBL
Yannick Ludema, Kommerzijl; Melvin Mollema, Zoutkamp; Jarno Vink, Oldehove; Julian Witkamp, Noordhorn;
VMBO  KBL
Mart Helmus, Oldekerk; 
Afdeling Sport, Dienstverlening en Veiligheid:
VMBO  BBL
Thom Hollemans; Tamara de Jong.
VMBO  KBL
Sara Bos, Oldehove; Isabel Bosma, Noordhorn; Jeffrey Brink, Munnekezijl; Elles Heemstra, Noordhorn; Chelsea ten Westenend, Niehove;
Afdeling Zorg en Welzijn:
VMBO  BBL
Marloes Buiter, Lauwerzijl;
VMBO  KBL
Mariska Franx; Doortje de Haar, Zuidhorn; Mariska Harkema, Zuidhorn;  Laura Kaspers, Oldehove; Miranda Nieuman, Zuidhorn; Asia Oosterkamp, Zoutkamp; Nathalie Valke, Zuidhorn; Sven Voornhout, Oldehove;
VMBO  TL
Marthijn Aalfs, Noordhorn; Janique Bijma, Zuidhorn; Casper Croeze; Elsemieke van Dekken, Lutjegast; Sabine Dijkema; Ilse van der Elst, Zuidhorn; Gertjan Faber, Niehove; Jacob Jan Folkerts; Paulien de Haan, Zuidhorn; Nick Hoekstra, Lutjegast; Dianne van der Horn; Celia Hummel; Daniëlle Jager, Zuidhorn; Nicole van Kammen; Ronald van Kammen; Janine Kooi, Noordhorn; Liesbeth Kooi, Noordhorn; Alice Licher, Noordhorn; Kars Meester, Zuidhorn; Jurrien Pothoven; Petra Renkema, Lutjegast; Leonie Romme, Niehove; Eva Stol, Zuidhorn; Rebecca Toxopeus, Zoutkamp; Romy Veenstra, Zoutkamp; Justin Venema; Anne Vermuë, Kommerzijl; Linda Wijtsma, Noordhorn; Rowin Zijlstra.
Geen plaatsnaam is Grijpskerk
Gomarus College Zuidhorn
Klas 4  VMBO TL    2014
Ewout Bergsma, Zuidhorn; Marcel Boersema, Noordhorn; Wessel Boven, Buitenpost;
Maurits Buist, Buitenpost, Inge Burgler Noordhorn, Marc Elzinga    Leek, Richard Gjaltema, Grijpskerk, Thom Guichelaar, Zuidhorn; Kelte Jacobi, Buitenpost; Vera Meilink, Buitenpost;
Rik Mollema, Grijpskerk; Feiktje Riemersma, Midwolde; Helma de Ruiter, Noordhorn;     Reint-Jan Spriensma,     Oldehove; Alida Steenhuis, Grootegast; Anne Stevens, Grijpskerk;
Siebren Veenstra, Doezum; Marisssa Zuur, Aduard. Alle kandidaten zijn geslaagd!!
vmbo  BBL
Dimitri Lahdo, Winsum Gn; Edjan    Zondervan, Ezinge; Elina    Schollema, Winsum Gn; Jordi Grol, Baflo; Justine    Werk, Kloosterburen; Leonie Van Hijlkema, Zoutkamp; Lisanne Niezemuller, Kloosterburen, Maarten Klont, Pieterburen; Matthijs Van Empel, Winsum Gn, Rainier Bakker, Leens; Saartje Pietens, Den Andel; Sabine Hermse, Winsum; Saskia Van Straten, Leens; Stan Van Dijken, Winsum Gn; Stefan Van Der Horn, Eenrum
leerlingen VMBO  BBL
Jeroen Landman Hornhuizen;  Juan Wichers, Wehe Den Hoorn;  Maarten Stel Den Andel;  Wilco Medema Baflo
vmbo  BBL
Manon Kwint Zoutkamp; Melissa Waldmann Ezinge
weg dienstverlening
en commercie
Bram Postma Winsum Gn; Dennis Van Der Meer Ezinge; Dirk  Lahuis    Wehe Den Hoorn; Franke Pellikaan Den Andel; Jeffrey Boonstra Winsum Gn
Vmbo KBL
Manouk    Kloosterman Leens;
Marjolein Dijkema     Pieterburen Noor Praktiek Warffum
Vmbo  KBL
Dirk Lahuis Wehe Den Hoorn; Franke Pellikaan Den Andel
Vmbo TL
Andrea Berghuis Rasquert; Daimy Ten Cate Eenrum; Dennis Nienhuis    Leens, Femke Wijkstra, Ezinge; Janiek Noorman    Baflo; Lianne Went Winsum Gn; Mark Loonstra    Aduard; Mente Meulman Winsum Gn; Rianne Eltink Eenrum; Rik Buist Eenrum ; Wouter Van Der Laan Pieterburen;  Yvonne Van Oosten Wehe-Den Hoorn