Indeling amateurvoetbal

Zeer interessante Tweede Klasse

REGIO – De KNVB heeft de competitie-indeling beken gemaakt. Vooral de zeer interessante Tweede Klasse op zaterdag valt op. Een overzicht.

Zaterdagvoetbal

Eerste Klasse E: Balk, Buitenpost, CVVB, Olde Veste, Drachtster Boys, Holwierde, LTC, Noordscheschut, Oeverzwaluwen, Oranje Nassau, PKC’83, Trynwalden, VEV’67, Viboa.

Tweede Klasse I: BCV, Broekster Boys, CVVO, Grijpskerk, Heerenveense Boys, Kollum, Leeuwarder zwaluwen, ONT, Veenwouden, SDS, ’t Fean’58, VVI en Waterpoort Boys.

Tweede Klasse J: Aduard 2000, CSVH,  De Weide, Drenthina, Fit Boys, Glimmen, Olympia’28, Omlandia, ONR, Loppersum, Scheemda, Knickerbockers, VHK, Zuidlaren.

Derde Klasse C: Heracliden, Eems Boys, LEO, Groen Geel, Gronitas, Lycurgus, Marum, Middelstum, Noordwolde, Opende, Poolster, RWF, VVK, Westerlee.

Vierde Klasse B: Anjum, ASC’75, Drogeham, Birdaard, Friese Boys, GSVV, Marrum, Ouwe Syl, Ropta Boys, Kootstertille, Ternaard, VIOD, VVT, Wardy.

Vierde Klasse D: Appingedam, Be Quick 1887, Corenos, De Fivel, De Vogels, Grootegast, GEO,  Godlinze, HS’88, Mamio, Neptunia, OKVC, SGV.

Vijfde Klasse C: Blue Boys, De Lauwers, De Monnik, Eastermar, Harkema Opeinde, Jistrum, ODV, Boornbergum’80, Twijzel, TFS, VCR, VVSV’09.

Vijfde Klasse E: Boerakker, Engelbert, Ezinge, Niekerk, Noordpool, Pelikaan S, RZ Baflo, SIOS, Stedum, TEO, Tolbert, Velocitas, ZEC, Zuidhorn.

Zondagvoetbal

Derde klasse C: Amicitia VMC, ASVB, Bellingwolde, De Vogels, Lewenborg, Forward, Haren, Helpman, HSC, Muntendam, Niekerk, WVV, Zuidlaren, ZNC.

Vierde klasse A: Aengwirdum, Akkrum, FFS, Gorredijk, Irnsum, Nieuweschoot, ODV, Oldeboorn, Read Swart, Renado, RES, Franeker, Surhuisterveen, THOR.

Vierde Klasse C: Bedum, BNC, Farmsum, FVV, Gruno, Harkstede, Hoogkerk, Hunsingo, Kloosterburen, Leek Rodenburg, Siddeburen, Tolbert, VVK, Zuidhorn.

Vijfde Klasse D: Blauw Geel’15, De Walden, De Wilper Boys, Eenrum, Engelbert, GVB, Haulerwijk, Houtigehage, Nieuw Roden, Oosterparkers, SVMH,  Usquert, Warffum, Zevenhuizen.