GroenLinks Zuidhorn pleit voor betere armoedebestrijding

0
115

ZUIDHORN – De fractie van GroenLinks in Zuidhorn pleit voor een ruimhartiger armoedebeleid. De linkse partij vindt namelijk dat de huidige coalitie op dit punt flinke steken laat vallen. Volgens fractievoorzitter Klaas-Wybo van der Hoek kan het allemaal wat socialer op het gebied van armoede binnen de gemeentegrenzen.

“Ons is ter ore gekomen dat tien tot twintig gezinnen al enige tijd gebruik maakt van de voedselbank buiten de gemeente”, vertelt hij. “Wij vinden dat het college hiermee de ogen gesloten houdt voor de groeiende problematiek binnen onze gemeente. Een beter armoedebeleid is broodnodig en daarom moeten we nu een voedselbank in onze gemeente steunen.”

Bij de behandeling van de begroting in de raadsvergadering overweegt de partij een motie omtrent dit onderwerp in te dienen.