Siemen van Asperen Lid van Verdienste

0
136
lid van verdienste grijpskerkk

GRIJPSKERK – Het bestuur van voetbalvereniging Grijpskerk heeft Siemen van Asperen benoemd tot Lid van Verdienste. Het bestuur eert hem voor zijn betrokkenheid bij de vereniging gedurende meer dan 36 jaar als verzorger/fysiotherapeut. V.V. Grijpskerk-voorzitter Klaas-Wybo van der Hoek overhandigde Van Asperen de bij deze titel behorende oorkonde. Klaas-Wybo van der Hoek zei daarbij:
“Onze vereniging is gebouwd op het werk en de inbreng van vele honderden vrijwilligers. Op dit moment telt onze vereniging meer dan 120 actieve vrijwilligers: van wassers tot scheidsrechters, kantinemensen,  trainers en bestuursleden. Dat zijn er heel veel. We zijn alle vrijwilligers erg dankbaar: we hebben grote waardering en bewondering voor hun inzet. Zonder hen geen club; zonder hen geen voetbal. We moeten het hebben van betrokkenheid en trouw. Siemen van Asperen is daarvan een icoon geworden. Vele spelers hebben baat gehad bij zijn steun en behandelingen. Siemen: héél, héél erg bedankt!”