Super geslaagde familiedag op de voetbalclub in Zuidhorn!

0
183
zuidhorn vv familiedag 1

zuidhorn vv familiedag 2zuidhorn vv familiedag 3zuidhorn vv familiedag 4ZUIDHORN- Een super geslaagde familiedag, afgelopen zaterdag op de voetbalclub van Zuidhorn. Kinderen, jonge én oude jeugd vermaakten zich kostelijk met toernooitjes en andere actviteiten. “Mede dankzij het mooie weer is de familiedag fantastisch verlopen”", weet voorzitter Hessel Brandsen te vertellen. “Het doel van het feest is om het seizoen gezellig te beginnen maar ook om de vrijwilligers in het zonnetje te zetten met een lekkere barbecue. Want zonder hen, ik schat dat we zo’n 100 vrijwilligers hebben, zijn we natuurlijk nergens. Om half zes hebben we nog even een paar formele dingen gedaan. We hebben namelijk een nieuwe hoofdsponsor. Albert Heijn is gestopt en Herman Mulder van De Opstal en Henk Schultinga van de Regiobank verbinden nu hun naam aan onze club. En daar zijn we echt trots op.”" Trots is de voorzitter ook op het aantal leden: 800. “Als je bedenkt dat Zuidhorn rond de 8000 inwoners heeft, is 10 procent lid van onze vereniging. We zitten nu al op 40 teams.”