“Ons Dorpsbelang” vraagt mening Doezumers

0
143
streekkrantMock

DOEZUM – Na het sluiten van café ‘De Steven’ ontbeert Doezum een dorpshuis. Het café fungeerde veelal als uitvalsbasis voor onder meer kaartclubjes, dartspelers en de Doezumer Oudjaars Ploeg. Die leegte is vooralsnog niet opgevuld. Daarom wil het bestuur van vereniging “Ons Dorpsbelang” weten hoe de Doezumers tegenover een eventueel dorpshuis staan.

“Er is al tijden een werkgroep bezig om zich te oriënteren op mogelijkheden voor een dorpshuis in de kern van Doezum, maar door  de sluiting van ‘De Steven’, wat eigenlijk als dorpshuis functioneerde is alles in een stroomversnelling geraakt”, meldt de vereniging. “Aangezien de kerkelijke gemeente in Doezum subsidie heeft aangevraagd om een haalbaarheidsonderonderzoek te laten doen, met als doel te onderzoeken welke functie er aan de kerkelijke gebouwen gegeven zou kunnen worden, is het tijd om de mening van de Doezumer bevolking te horen.” “Ons Dorpsbelang” wil graag weten of het thema ‘Dorpshuis Doezum’ leeft onder de bevolking, wat voor voorzieningen er in een eventueel dorpshuis zouden moeten komen en of er mensen en verenigingen geïnteresseerd zijn in het gebruik maken van een dorpshuis. Daarom is er een enquête opgesteld en deze is huis-aan-huis verspreid in Doezum. Deze kan tot en met 31 december worden ingeleverd bij de bestuursleden. Ook is er de mogelijkheid om de enquête online in te vullen via www.dorpdoezum.nl.