CBS Rehoboth is gezond

0
306

OLDEKERK – CBS Rehoboth heeft het vignet Gezonde School behaald. Met het vignet Gezonde School laat de Rehoboth zien dat de school voldoet aan de kwaliteitscriteria die zijn opgesteld door deskundigen. Werken aan gezondheid op school loont. Het draagt bij aan betere schoolprestaties, minder schooluitval en een gezondere leefstijl. Zo zorgt de Rehoboth voor actieve en gezonde leerlingen, een veilige schoolomgeving, een fris klimaat én heeft de school aandacht voor de persoonlijke en sociale ontwikkeling van haar leerlingen. Bovendien heeft de school speciale aandacht voor Sport en Bewegen. Niet alleen tijdens de gymles maar ook tijdens de pauzes en de lessen.  Directeur Omke Bakker is trots om een Gezonde School te zijn. “Vanaf woensdag 19 juni hangt op de gevel van onze school het logo Gezonde School. Zo kan iedereen op het schoolplein zien dat onze school een gezonde school is!” Woensdag werd het bordje officieel onthuld door Joke Walma van Grootegast in Beweging.