Terra-leerlingen maken kerstkaarten voor ouderen

0
1843

OLDEKERK – Omdat we het op onze school belangrijk vinden om met onze leerlingen na te denken over wat je voor een ander kunt betekenen, hebben de eersteklassers kerstkaarten gemaakt en geschreven voor ouderen. Bij de start van de schrijflessen is er met de leerlingen gesproken over het thema ‘eenzaamheid’ en of zo’n kaartje iets kan betekenen voor eenzame ouderen. Na het zien van een aantal YouTube filmpjes van het Ouderenfonds en van De Wereld Draait Door, kwamen de leerlingen erachter dat ze toch écht iets kunnen betekenen in het leven van een oudere. Met veel enthousiasme werd er daarna gewerkt aan sfeervolle kaarten en leuke teksten. De kaarten zijn verstuurd naar het Nationaal Ouderenfonds. Zij zorgen ervoor dat de kaarten op de juiste bestemming komen.