Vrouw met de hamer – Hillie Veen

0
91

Voorzitter Set ‘m Op
AUGUSTINUSGA –
“De gymnastiekvereniging Set ‘m Op bestaat uit vijf verschillende sporten, namelijk wedstrijd en selectie turnen, recreatiegymnastiek, peuter- en kleutergymnastiek, acro gymnastiek, groepsgymnastiek en easymove. We bestaan al ontzettend lang, maar ik ben nu ruim drie jaar voorzitter. Eind 2016 ben ik, via mijn dochter die hier lid is, voorzitter geworden. Het toenmalige bestuur trad af en toen ben ik er volledig open ingestapt. Samen met de vier andere bestuursleden hebben we het momenteel goed voor elkaar. We vinden het heel belangrijk dat er een goede sfeer is voor onze leden en daarnaast staat het groepsgevoel voorop. Gymnastiek is dan wel een individuele sport, toch willen we het teamverband behouden. Door een goede communicatie tussen trainsters, vrijwilligers, kinderen en ouders gaat dat hartstikke goed. We proberen een ieder bij zoveel mogelijk dingen te betrekken, zodat het echte verenigingsgevoel blijft. Wat wel mooi is om te zien, is dat onze leden uit vele verschillende dorpen komen. Daarom zijn we momenteel ook ontzettend blij met de 100 leden die we hebben. Voor een dorp als Augustinusga is dat namelijk best wel veel. De gemoedelijke sfeer en de verbondenheid van onze vereniging zijn wel belangrijke krachten. Als voorzitter ben ik nu al een tijdje bij de club betrokken. Ik vind het leuk om de rust binnen de vereniging te bewaren en ook het communicatie aspect vind ik mooi om mee bezig te zijn. Het organisatorische, dat spreekt mij wel aan. Soms is het wel veel werk, maar omdat ik er, net als de andere bestuursleden, al een tijdje in zit, wordt het steeds makkelijker. Op dit moment gaat het goed met de gymnastiekvereniging en we doen er natuurlijk alles aan om dat zo te houden. We willen onze vrijwilligers behouden en plezier en sportiviteit uitstralen. Maar daarnaast willen we ook wat hogerop komen. We zijn, naast een recreatieve vereniging, ook zeker fanatiek. Met acrogym doen we bijvoorbeeld op het allerhoogste niveau van Nederland mee en ook met het groepsspringen spelen we landelijke wedstrijden. Dat is natuurlijk fantastisch en dat willen we graag zo houden”.